Chat ve Sohbet
Mobil Sohbet Sitesi
Cep sohbet ve AndroIRC kullanıcıları düşünülerek ayarlanmış mobil sohbet odaları.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Hakkimizda

Hakkimizda

Hakkimizda sayfamız da dilimiz döndüğünce , sizleri de çok bunaltmadan sohbet odaları hakkındaki hedeflerimizden bahsedeceğiz.

Bu nedenle biz kimiz sorunun cevabını vermeye çalışalım. Bizler Sohbet Alemi ekibi olarak uzun yıllardır irc sohbet sunucuları arasında yerimizi korumuş bir ekibiz. Sonuç olarak eski ve yeni bir çok farklı sohbet sitesi adı ile sürekli çalışmalar yaptık.

Chat ve Sohbet Odaları olarak Google Arama Motoru içerisinde kendi yerimizi almak ve korumak hedefindeyiz. Bilgi birikim ve tecrübemizle yaptıklarımız yapacaklarımız hakkimizda referans olacaktır.

Bu arada kullanıcı ve misafirlerimiz bilmelidirler ki , biz ekip olarak aile ortamı oluşturmayı prensip ediniyoruz. Muhabbetin koyu olduğu ortamları seviyor ve çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyoruz. Etik ve ahlaki değerlere önem verip bazı popülist yaklaşımlardan uzak durmaktayız.

Nedir bu etik ve ahlaki değerler ?. Muhabbet ettiğiniz, arkadaş aradığınız bu mobil sohbet odaları içerisinde kullanıcı çekmek adına uygunsuz tercihler yapılıyor. Yetişkin sohbet odaları açılıyor. Daha açık tabir ile sex sohbeti , +18 sohbet gibi odalarımız mevcut değildir ve asla da açılmayacaktır.

Dolayısıyla görüntülü ve sesli sohbet odalarımız da mevcut değildir. Yazılı chat sohbet ortamını korumak ve ilerletmek adına bu alana giriş yapmayacağız. Her işin bir doğası olduğuna ve korunması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenledir ki tüm yetkililerimiz gönüllülük esasına dayalı bizimle ekip arkadaşı olmaktadır.

Örneğin Sohbet sitesini, ticari gelir etmek amacı ile yetki satmak , global oda kiralamak ve kanal satışı gibi işler için kullanmayacağız.

Kullanıcı rahatlığı ve görüşlerini temel prensip olarak baz alarak tamamen ücretsiz bedava sohbet sitesi hizmeti sunacağız. Saygılarımızla.

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odası yeni arkadaşlar ile tanış
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda canlı dinle özelliği ile müzik ziyafeti
Yardımlaşma
#Help kanalından sohbet kuralları ve irc komutları hakkında yardım alabilirsiniz.
%d blogcu bunu beğendi: