Chat ve Sohbet
Mobil Sohbet Sitesi
Cep sohbet ve AndroIRC kullanıcıları düşünülerek ayarlanmış mobil sohbet odaları.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Free Chat ve Sohbet Odaları 2022

Free Chat ve Sohbet Odaları 2022

Free Chat ücretsiz chat ve sohbet odaları sitesi olarak yayın hayatına başlamış bulunmaktayız. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte hayatımızda büyük rol oynuyor. Yazılı sohbet kanalları da bu sayede günlük yaşamda daha sık ziyaret edilme şansı buluyor. Cep chat sohbet odası aramalarında artık bizde akıllı cihazlar ile giriş yapmak isteyen kullanıcılarımızı bekliyoruz.

Chat sohbet odaları kullanım amaçları

Bu konu sitelere , çalışma yapılarına , benimsenen hedef kitleye ve kullanıcılar açısından da tercihlere dayalı ucu açık bir konudur. Eskiye nazaran artık irc sohbet sunucuları , sadece diyalog kurulan muhabbet edilen alanların dışına çıkabiliyor. Ne yazık ki bu seçeneklerden bir tanesi cinsel sohbet amacı ile kullanılması. Bizler chat ve sohbet sitesi olarak , kesinlikle tasvip etmiyor ve kanallarımız da yetişkin sohbet sıfatı altında ahlak dışı olaylara izin vermiyoruz.

Free Chat sohbet odaları kullanım amaçları
Free Chat sohbet odaları kullanım amaçları

Bir diğer kullanım amacı olarak ta IRCd Shell Hosting firmalarını gösterebiliriz. Bura da ki temel prensip müşterileri ile daha kolay iletişim kurmak ve yeni müşteriler edinebilmektir.

Aile ortamı kavramı yıllar içerisinde bu tarz siteler için en çok kullanılan tabirdir. Yeni arkadaşlar edine bilmek , sanal sohbet ortamında aşk ve partner bulmak amacı ile de kullanılır.

Free Chat ve Sohbet Odaları kullanan kişilerin bilmesi gerekenler

Muhabbet etmek amacı ile Türk chat ve sohbet odalarını ziyaret eden kullanıcılarımız. Dikkat etmeniz gereken en önemli husus sanal alemde olduğunuzu unutmamaktır. Karşısında iletişime geçtiği kişinin yaşı , cinsiyeti , medeni hali , işi ve varlığı hakkında ki söylemlerine kapılıp gitmemelidir. Kelimeler ile size kendini anlatan kişinin, düşüncelerinizde canlandırdığınız kişi ile çok alakasız biri olabileceği unutmayın.

Mobil sohbet siteleri yıllar içerisinde çok eleştiri almıştır. Yuva yıktığına , insanları sadece hataya sevk ettiğine dair. Amacı diyalog kurup yeni insanlarla tanışmak olan insanların chat kanallarında bu sorunu yaşadığı çok nadirdir. Aksine günümüzde ki sosyal medya platformları çok daha tehlikelidir. Görüntülü sohbet ve video özellikleri barındıran bu sosyal mecralarda sesli sohbet etme imkanı da mevcuttur.

Neden Ücretsiz Free Sohbet Odaları Tercih Edilmeli ?

Öncelikle bilmelisiniz ki günümüzdeki sohbet sunucularının neredeyse tamamı Unreal IRCd üzerine kuruludur. IRCd Sunucuları artık gönüllülük esasından uzaklaşıyor. Ücret karşılığı yetki ve kanal satışları için alakasız ödemeler yapmaktan kaçının. Bu yüzden tamamen ücretsiz ( free ) , bedava sohbet sitelerini tercih etmenizi öneririz.

YORUM YAP

Sizde Fikrinizi Paylaşın

  Arkadaşlarını Bul
  #Sohbet odası yeni arkadaşlar ile tanış
  Müzik Dinle
  #Radyo Kanalımızda canlı dinle özelliği ile müzik ziyafeti
  Yardımlaşma
  #Help kanalından sohbet kuralları ve irc komutları hakkında yardım alabilirsiniz.
  %d blogcu bunu beğendi: