Chat ve Sohbet
Mobil Sohbet Sitesi
Cep sohbet ve AndroIRC kullanıcıları düşünülerek ayarlanmış mobil sohbet odaları.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Esra Ersoy olayı nedir?.

Esra Ersoy olayı nedir?.

Cicişler olarak ünlenen kardeşlerden Esra ERSOY olayı bugün çok merak ediliyor. Gündeme bomba gibi düşen çocuk cinsel istismarı olayı hakkında yakalama kararı çıktığı iddia edilmekte. Söz konusu kişi Ceyda ERSOY’un kardeşi Esra ERSOY’ dur. 10 yaşlarında bir çocuğa cinsel istismarda bulunduğu iddia ediliyor.

Esra Ersoy
Ciciş Kardeşler Esra Ersoy

Esra ERSOY olayı geceç sene bodrumda gerçekleşmiş olarak basına yansıdı. Söz konusu çocuk cinsel istismarı suçundan ciciş Esra ERSOY hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Dolayısıyla hakkında 10 yıl 1 ay hapis cezası istendiği konuşuluyor. Ancak Esra ERSOY olayı hakkında bir açıklama yaptı.

10 veya 13 yaşında olduğu söylenen istismar mağduru çocuğun bodrumda ailesi ile birlikte tatilde olduğu söyleniyor.

Evde yalnız denk geldiği çocukla diyalog kuran Ersoy çocuğa; Herkes benimle birlikte olmak için para teklif ediyor. Ben senden para istemiyorum dedi S.B.’nin şortunu indirdi. Şok etkisiyle sesiz kalan çocuğun evinde uyuşturucu etkisi olan bir hapta aldığı söylenen ciciş kardeşlerden Esra, kapı çalındığı sırada S.B. ‘nin gelen annesine bunun kamera şakası olduğunu söylemesini istedi.

Ciciş Esra Hakkında Cinsel İstismar İddiası

Kapıda çocuğun annesine kendisinin ünlü biri olduğunu söyleyerek olay yerinden uzaklaştı. Esra Ersoy’un ardından S.B. olarak bilinen çocuk annesine olayı anlattı. Ailesi karakola giderek hukuksal yollara başvurup şikayetçi oldular. Emniyet güçlerine yapılan şikayet sonrası Esra Ersoy olayı gündeme düştü. İfadesine başvurulan Ersoy, S.B ‘nin ailesi ile yaşadığı eve girdiğini kabul etti. Ancak ifadesinde çocuk tacizi yada cinsel istismar gibi suçları reddetti. Dolayısıyla açılan soruşturma sonucunda Bodrum Başsavcılığı Çocuk Cinsel İstismarı ve Tehdit suçlarından Esra ERSOY hakkında dava açtı.

Esra Ersoy Hapis Cezası
Hapis Cezası

Bodrum Ağır Ceza Mahkemesinde dün Esra ERSOY olayı mahkemesi görüldü. Yargılama sonucunda Ağır Ceza Mahkemesi Çocuğu cinsel istismar suçundan 8 yıl hapis cezasına hükmetti. 8 Yıl hak mahrumiyeti ile cezalandırılan Ersoy’un aldığı ceza bununla kalmadı. İşlediği diğer suçu tehdit değil de, tehdit kullanmak sureti ile konut ihlali olarak adlandıran mahkeme 2 yıl 1 ay cezaya Ersa ERSOY ‘u mahkum etti.

Mahkeme Esra ERSOY ‘un hükmen tutuklanmasına karar verdi ve ayrıca sanığa ceza indirim hakkı takdiri kullanmadı.

Ciciş Esra ERSOY Çocuk istismarı cinsel taciz olayı hakkında açıklama yaptı.

ESRA ERSOY ‘dan İddialar Hakkında Açıklama Geldi

Esra ersoy olayı
Esra ERSOY olayı cinsel istismar

Bodrumda 22.08.2021 tarihinde başıma gelen olay ve hukuki süreç hakkında açıklama yapma gereği duydum. Masumum ve hiç bir suç işlemedim aksine mağdur olan kişi benim. Kişiler hakkında hukuksal olarak şikayetçi olduğunu anlatan Esra hanım , yargı sürecinin devam ettiğini ve adalete olan inancını dile getirdi.

Esra ERSOY Tarafından yapılan açıklama görselde mevcuttur.

Esra Ersoy Biyografisi hakkında da aşağıda yazımıza devam edeceğiz. Ancak buraya kadar aktardığımız konuların kişisel bilgilerimiz olmadığının altını çizelim. Tüm makalelerimiz de olduğu gibi chat ve sohbet odaları sitemizde kamu oyunda bilinen en güncel içerikleri paylaşmaktan ibarettir.

Mobil sohbet siteleri alanında hizmet vermekte olsakta trend konuları sizlerle paylaştığımız aşikar bir durumdur. Örneğin tavuk girdap tarifi adlı yazımızda gelinim mutfakta programı hakkında ki yazımız da sitemizde mevcuttur.

YORUM YAP

Sizde Fikrinizi Paylaşın

  Arkadaşlarını Bul
  #Sohbet odası yeni arkadaşlar ile tanış
  Müzik Dinle
  #Radyo Kanalımızda canlı dinle özelliği ile müzik ziyafeti
  Yardımlaşma
  #Help kanalından sohbet kuralları ve irc komutları hakkında yardım alabilirsiniz.
  %d blogcu bunu beğendi: