Chat ve Sohbet
Mobil Sohbet Sitesi
Cep sohbet ve AndroIRC kullanıcıları düşünülerek ayarlanmış mobil sohbet odaları.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

En iyi Arkadaşlık ve sohbet uygulamaları 2022

En iyi Arkadaşlık ve sohbet uygulamaları 2022

Arkadaşlık ve Sohbet uygulamaları listesi hazırlayıp sizler için en güncel ve en iyi seçenekleri değerlendirdik. Sevgili olma arzusu taşıyanlar, partner ve eş arayanlar , arkadaş çevresini genişletmek isteyenler. Mobil uyumlu sohbet uygulamaları ve sohbet platformları. Evet geniş açıklamalı listemize başlayalım.

En iyi arkadaşlık ve sohbet uygulamaları 2022
En iyi arkadaşlık ve sohbet uygulamaları 2022

Okcupid Arkadaşlık ve sohbet uygulamaları

Tam Sana Göre Birini Bul! Sloganı ile kullanıcılara hitap etmektedir. Başka bir değişle OkCupid, sana en uygun kişilerle eşleştiren tek arkadaşlık uygulamasıdır. Aradığın kişiyi bulmayı hak ediyorsun. Onunla bugün tanış!

Dünya’nın en çok kullanılan online sohbet uygulamaları arasında yer alan Okcupid ‘i tanıyalım. En iyi özellikleri arasında hem bilgisayar tabanlı hem de mobil uyumlu bir uygulama olmasıdır. Seçimleriniz doğrultusunda en uygun eşleşme yapabilen algoritmaya sahip bir programdır. En iyi arkadaşlık ve sohbet uygulamaları arasında ilk seçtiğimiz Okcupid sohbet uygulamasına üye olurken dikkat etmeniz gereken nokta kişisel bilgilerinizi, hobilerinizi ya da uğraş alanlarınızı doğru girmek olmalıdır. Sonuç olarak arka planda çalışan algoritma girmiş olduğunuz verilere göre en iyi eşleşme olabilecek kişileri sizlerin karşısına çıkarır.

Okcupid Online Arkadaşlık ve sohbet uygulamaları
Okcupid Online Dating App

Okcupid’i en iyi flört uygulaması yapan özelliklerden bir diğeri de karşıdaki kişiyle eşleşme olduktan sonra dilediğiniz kadar konuşabilmeniz. Herhangi bir sınırlama yok) Tek sorun ideal eşleşmeyi yakalamak gibi görünüyor.

 Örneğin cinsel kimliğinize göre birçok alternatif eşleşme yakalama şansınızın yüksek. Okcupid arkadaşlık uygulamasını zaman kaybetmeden denemenizi tavsiye ederim.


Blendr Online Dating Uygulaması

Dünya’da 2012 yılından beri 180 milyon kullanıcısıyla hizmet veren sanal sohbet uygulaması. Blendr, adı biraz farklı olsa da bu alanda ki en iyi arkadaşlık uygulamaları arasındadır. Blendr, dürüstçe buluşma yeri olarak da adlandırılabilir. Herkesin kim olduğu ve ne aradığı konusunda gerçek olabileceği bir alan.

En iyi Arkadaşlık ve sohbet uygulamaları 2022
En iyi Sohbet uygulamarı

konum bilgileri üzerinden etrafınızda ilişkisi olmayan kişileri sizlere gösterir. Uygulamaya üye olurken gireceğiniz konum bilgisini daha sonradan değiştirebilmenize imkanınız var. Blendr, etrafınızda anlık uygulamayı yükleyen kişileri göstermesi açısından oldukça kullanışlı bir flört uygulamasıdır

Resmi site açıklaması ile ;

Kendimizden şüphe duymamızdan kazanç sağlayan bir toplumda yaşıyoruz. Blendr gerçek, özür dilemeyen siz olmanın bedelini ödediği çevrimiçi flört uygulamasıdır. Modern flörtün belirsizliğiyle otantik, filtresiz sohbetlerle savaşıyoruz. Gerçek bağlantının kim olduğunuz ve gerçekten ne istediğiniz konusunda dürüst olmaktan doğduğuna inanıyoruz.

Sizinle aynı ilgi alanlarına sahip insanlarla sohbet etmenize ve eşleşmenize olanak sağlar. Size yakın gerçek bağlantılar bulmanıza ve sizi olduğunuz gibi seven insanlarla tanışmanıza olanak tanıyoruz. Sosyal ağları hayata dair gerçeklik düzeyine geçiriyoruz. Ayrıca istediğiniz zaman, istediğiniz yerde görüntülü sohbet edebilirsiniz.

Biz sadece bir flört uygulamasından çok daha fazlasıyız!


Tinder

En iyi arkadaşlık ve sohbet uygulamaları popülerliği sıralamasında belki de ülkemizde bir numara olabilir. Tinder arkadaşlık uygulaması; Dünyada en çok kullanılan uygulama olmasına rağmen, bizim arkadaşlık uygulamaları listemizde üçüncü sırada. Neden mi ? Tinder etrafımdan almış olduğum geri bildirimler neticesinde en çok fake profil barındıran uygulama. Tabi kullanıcı sayısı oldukça fazla olunca eşleşme şansınızda bir o kadar artıyor.

En iyi Arkadaşlık ve sohbet uygulamaları 2022

Arkadaşlık ve Sohbet Uygulamaları 2022
Arkadaşlık ve Sohbet Uygulamaları

Sağa Kaydır Tabirini hayatımıza sokan bir uygulama diyebiliriz.

Sevgili bekârlar, bize kulak verin. Eğer aşkı arıyorsanız, flört etmek istiyorsanız veya plansız ilişkiler peşindeyseniz, mutlaka Tinder‘da olmalısınız. Bugüne kadar 55 milyardan fazla eşleşme sağladı. Uygulama, kendine en uygun eşleşmeyi bulmak için en doğru yer. Gerçekçi olalım; flörtleşme dünyası son günlerde çok değişti. Zira artık çoğu insan online platformlarda birbiriyle tanışıyor ve sosyalleşiyor.

En popüler ücretsiz sohbet arkadaşlık uygulaması olan Tinder sayesinde; tıpkı sizin gibi bekâr ve yeni insanlarla tanışmaya hazır kişiler parmaklarınızın ucunda. Sonuç olarak ister heteroseksüel ister LGBTQIA topluluğuna ait bir birey olun, Tinder tüm potansiyel eşleşmelerinizi karşınıza çıkarmak için burada.

Tinder U

Tinder’da herkes için bir şey var. Bir ilişki mi istiyorsunuz? Burada bulabilirsiniz. Yeni arkadaşlar bulmaya mı çalışıyorsunuz?. Her şeyden önce doğru adres burası. Kampüse girdiği andan itibaren üniversite deneyiminin keyfini çıkarmak isteyen bir öğrenci misiniz?. En önemlisi, Tinder U tam da istediğiniz şey. Tinder bildiğiniz arkadaşlık sitelerinden değildir. Farklı geçmişlere ve deneyimlere sahip yetişkinlerin yepyeni bağlantılar kurmasını sağlamak. Anı biriktirmek ve birçok şeyi birlikte yapmak için davet edildiği çok renkli bir arkadaşlık uygulamasıdır.

Akıllı telefonların konum hizmetlerini kullanarak tıpkı Blendr gibi çevrenizdeki en yakın kişiyi eşleşme olarak sunan Tinder yıldan yıla kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. Karşınıza çıkan eşleşme sonuçlarını sağa ya da sola çekerek oldukça kolay kullanılabilir bir özellik sunarak eşleşme sağlayan Tinder giriş seçenekleri olarak Facebook, Google, İnstagram bağlantıları ile profilinize giren kişilerin aynı anda birçok hesabınızı görebilmesine olanak sağlıyor. Örneğin , arama filtreleri arasında yaş ve konum özellikleri bulunan tanışma uygulamasında dilediğiniz zaman bildirimleri kapatarak rahatsız edilmeyebilirsiniz.


Happn Arkadaşlık ve sohbet uygulamaları

En iyi sanal arkadaşlık uygulamaları arasında yer verdiğimiz ‘Happn’ ile listemize devam ediyoruz. Bu uygulamada konumunuzu açarak yolunuzun kesiştiği kişilerle eşleşiyorsunuz. Konum bilgileriniz diğer kullanıcılara ulaşmıyor. Aynı şekilde siz de hiçbir kullanıcının konum bilgisini göremiyorsunuz. Yalnızca yakın tarihlerde bulunduğunuz konuma yakın bölgede bulunan kişiler karşınıza çıkıyor ve bu kişilerle isterseniz sohbete başlayabilirsiniz.

Happn

Birine beğeni gönderdiğinizde karşı tarafa bildirim gidecektir. Görüntülü aramanın da yapılabildiği uygulama, karşılıklılık prensibine dayanmaktadır. Dolayısıyla ilginizi çekmeyen birinden mesaj almazsınız.  

Happn uygulamasını Play Store ve App Store’dan indirebilirsiniz. 

Arkadaşlık ve Sohbet Uygulamaları Happn
Sohbet uygulaması Happn

Bir sokağın köşesinde, bir kafede, iş yerinde, bir gecede…
Hepimiz bizde iz bırakan biriyle göz göze geldik. Happn sayesinde, yolunun kesiştiği kişileri bul ve şansını yakala!. Karşılaşmalar genellikle en beklenmedik anlarda yaşanır. happn, her gün yolunun kesiştiği, günlük hayatının parçası olan kişileri sana bağlayan uygulamadır!.

İki insanı aynı zamanda aynı yerde bir araya getirenin şans olduğunu düşünüyoruz; bundan istifade etmemek hata olur, değil mi?

Seninle aynı mekanlarda gezen, yaşayan ve aynı yerlerden hoşlanan kişilerle daha kolay karşılaşmanı sağlayacak yeni bir yol sunuyoruz: happn MAP!

Arkadaşlık ve Sohbet Uygulamaları Azar

Online arkadaşlık uygulamaları arasında olan ‘Azar’, daha çok görüntülü konuşma uygulamasıdır. Eşleşme olmasını beklemeden ekranı sola kaydırıyor ve beğendiğiniz kişiyle görüntülü konuşma başlatabiliyorsunuz. Cinsiyet ve bölge tercihi yaparak kimlerle karşılaşmak istediğinizin filtresini yaptığınız uygulamada, görüntülü konuşma yaparken değişir arka planlar, efektler ve filtreler koyabiliyorsunuz. Aynı zamanda, ilgilendiğiniz profillere beğeni gönderiyor, profilinizi beğenen kişiyle anında eşleşme gerçekleşiyor, görüntülü konuşmayla birlikte mesaj da gönderebiliyorsunuz. Arkadaş listesi de oluşturabildiğiniz Azar uygulamasında, geçmiş görüşmeler seçeneğinden önceki eşleşmelerinizi bularak konuşmaya devam edebiliyorsunuz.  

Azar
Azar

Azar ile:
– Canlı görüntülü sohbet yoluyla gerçek konuşmalar yapabilirsin.
– Live’da her gün videolar izleyebilirsin.
– Lounge’da olası eşleşmelere göz atabilirsin.

Azar’da insanlarla anında bağlantı kurabilmenin güzelliğini yaşayacaksın.

YORUM YAP

Sizde Fikrinizi Paylaşın

  Arkadaşlarını Bul
  #Sohbet odası yeni arkadaşlar ile tanış
  Müzik Dinle
  #Radyo Kanalımızda canlı dinle özelliği ile müzik ziyafeti
  Yardımlaşma
  #Help kanalından sohbet kuralları ve irc komutları hakkında yardım alabilirsiniz.
  %d blogcu bunu beğendi: